JAVA DEVELOPER SENIOR

Neaktivní nabídka

80000 - 110000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jsi čerstvý absolvent vysoké školy s IT nebo elektro zaměřením nebo ostřílený vývojář? Umíš programovat v Java nebo JavaScript a chceš pracovat pro velkou mezinárodní společnost? Zajímá tě vývoj aplikací IoT? Mluvíš plynule anglicky a chceš mít možnost seberealizace a profesního růstu? Pak se chop své šance a pošli mi své CV v angličtině! Mezinárodní technologická společnost hledá posilu do vývojového týmu na pozici: JAVA DEVELOPER SENIOR

Pracovní náplň

  • vývoj back-end funkcí pro IoT aplikace
  • komunikace se zákazníky
  • práce v mezinárodních týmech
  • reporting vedení

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání IT nebo elektrotechnického směru
  • znalost Java (Spring Boot, Hibernate) nebo JavaScript (NodeJS, Express)
  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni (denní písemná i ústní komunikace)
  • zájem o průmyslové IoT aplikace

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu a možnost home office
  • nástupní bonus a roční bonus
  • systém kafeterie
  • příspěvek na stravování
  • různé slevy a nabídky
  • příspěvek na životní nebo penzijní připojištění
  • příspěvek na sportovní aktivity

  • možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!