NÁKUPČÍ PRO VÝROBNÍ FIRMU S AJ

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Posuňte u nás svou kariéru a jazykové znalosti. Hledáme komunikativní kolegyni nebo kolegu do milého týmu.

Pracovní náplň

  • Budete provádět objednávky materiálu a komponent
  • Reagovat na potřeby z výrobního týmu
  • Hodnotit dodavatele
  • Hlídat termíny
  • Řešit reklamace

Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Praxe jako nákupčí u výrobní firmy
  • Velmi dobrou znalost anglického jazyka, budete jej používat denně
  • MS Office a hlavně Excel by měl být váš pomocník
  • Budete také potřebovat analytické myšlení a schopnost si určit priority

Co nabízíme?

  • Můžete využít flexibilní pracovní dobu nebo HO
  • 5 týdnů dovolené
  • Různé volnočasové benefity
  • Příspěvek na pojištění
  • Bonusy a odměny
  • Místo výkonu práce Pardubický kraj

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.