ABSOLVENT S MATURITOU ČI VÝUČNÍM LISTEM AŽ 30.000 Kč

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte ukončené SŠ vzdělání a hledáte pracovní příležitost, kde byste našli uplatnění? Chcete pracovat ve společnosti, která bude investovat do Vás i do Vašeho dalšího vzdělávání? Jedná se o jednoho z nejlepších zaměstnavateleů v regionu, proto raději neváhejte!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Montáž, testování nebo nastavení přístrojů
  • Denní práce s technickou dokumentací a PC

Co požadujeme?

  • Ukončené SOU, SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření
  • Chuť doplnit si případně elektro vzdělání
  • Uživatelská znalost práce na PC

Co nabízíme?

  • Práci na jednu směnu
  • Moderní přátelské prostředí
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost využití firemního fitka
  • Možnost profesního rozvoje
  • Školící kurzy
  • Spoustu dalších benefitů
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.