TECHNIK MĚŘENÍ A REGULACE

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Máte platnou vyhlášku 50/1978 Sb. pro §8 a vyšší? Nedělá Vám problém orientace v elektroschématech v cizím jazyce? Potom neváhejte a zašlete nám Váš životopis!! Výrobní společnost s dlouholetou tradicí hledá do svých řad nového kolegu/kolegyni na pozici: TECHNIK MĚŘENÍ A REGULACE

Pracovní náplň

  • práce s elektroschématy
  • vyjasnění a kalkulace MaR u silnoproudého zařízení
  • spolupráce na elektroprojektech
  • uvádění zařízení do provozu a servisní činnost

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • praxe na obdobné pozici podmínkou
  • vyhlášku 50/1978 Sb. pro §8 a vyšší
  • schopnost orientace v technických plánech v cizím jazyce (AJ, NJ, RJ)
  • znalost programů AutoCad a MS Office
  • ochotu cestovat v rámci ČR i zahraničí

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení
  • práci ve stabilní společnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • dotované stravování a další zaměstnanecké benefity
  • místo výkonu práce: Olomoucký kraj