PŘEKLADATEL/TLUMOČNÍK JAPONŠTINY (34-48.000 Kč)

Neaktivní nabídka

34000 - 47500 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Ovládáte anglický a německý jazyk na pokročilé úrovni slovem i písmem? Bavilo by Vás pracovat jako tlumočník a využívat své schopnosti denně? Jste komunikativní, dynamická osobnost a hledáte práci v Pardubickém kraji? Líbilo by se Vám pracovat jako Překladatel a tlumočník? Mezinárodně uznávaná výrobní společnost hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici: PŘEKLADATEL/TLUMOČNÍK JAPONŠTINY (34-48.000 Kč)

Pracovní náplň

  • pravidelná komunikace s japonským managementem
  • tlumočení z japonského jazyka
  • překlad různých pracovních materiálů a instrukcí
  • výpomoc s administrativní činností—především tvorba prezentací

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • komunikativní znalost japonského jazyka
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • zkušenosti s automotive kvalitou výhodou
  • zkušenosti z výrobní továrny výhodou
  • český jazyk výhodou
  • práce na PC, znalost Microsoft Office

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • proplacené přesčasy
  • příspěvky na stravování
  • široký systém benefitů
  • moderní firemní prostředí
  • lokalitu: Pardubice