REFERENT/KA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU (38-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

38000 - 45000 Kč

Máte angličtinu a němčinu na komunikativní úrovni? Chcete oba jazyky využívat při práci a baví Vás komunikovat s lidmi? Hledáte novou pracovní výzvu? Tak to bude pozice přesně pro Vás! Mezinárodní společnost hledá nového kolegu nebo kolegyni na pozici do zákaznického servisu REFERENT/KA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU (38-45.000 Kč)

Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Komunikace se zahraničními zákazníky
  • Objednávkový proces všech dílů
  • Koordinace expedice a logistických procesů
  • Spolupráce s oddělením kvality
  • Práce se SAPem

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání
  • Pokročilou znalost anglického a německého jazyka
  • Zkušenost ze zákaznického servisu velkou výhodou
  • Technický background výhodou
  • Příjemné a komunikativní vystupování

Co nabízíme?

  • Příjemné pracovní prostředí
  • Příspěvek na vzdělání
  • Dny dovolené navíc
  • Firemní akce
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na dojíždění

  • Místo výkou práce: Břeclavsko
  • Nástup možný ihned