ZEDNÍK/BETONÁŘ - I PRO ABSOLVENTY

Neaktivní nabídka

26500 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Potřebujeme fyzicky zdatné šohaje, co se nebojí tekutého kovu, zároveň to umí s betonem a 3 směny jim nejsou překážkou. Hledáme třeba i šikovné absolventy, které všemu naučíme a ohněm je zocelíme. Máš kuráž mi poslat životopis a zkusit pracovat s betonem u nás?

Pracovní náplň

  • Práce primárně zaměřená na bourání a výstavbu kotlů
  • Nic víc v tom nehledej

Co požadujeme?

  • SOU - nejlépe zedník
  • Praxe na stavbách u betonu - výhodou
  • Manuální zručnost a fyzická zdatnost
  • Chuť učit se a pracovat podle postupů
  • Ochota práce na 3 směny

Co nabízíme?

  • Nástupní plat 24.500 Kč
  • Docházkový bonus až 2 100 Kč
  • Osobní ohodnocení 1 500 Kč
  • Směnné příplatky
  • Čtvrtletní výrobní bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost dále se rozvíjet
  • Ochucené nápoje ZDARMA
  • Dotované stravování
  • Firemní akce a dárkové balíčky
  • Místo výkonu: BRNO

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.