ELEKTROTESTER NA ŘÍDÍCÍ ELEKTRONIKU - PLAT+SUPER BENEFITY

Neaktivní nabídka

35000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Tento inzerát smolí ženská, napůl blondýna, co rozumí úplně jiným zkratkám, než tu bude prezentovat, takže pokud rozumíš programovému jazyku Python, nejlépe i LabView a znáš komunikaci CAN/LIN, což jsou pro mě sprostá slova a můžeš se chvástat absolvováním elektro či strojním vzděláním s tím, že by jsi se chtěl podílet na programování testovacího SW a HW LED světlometů, asi vůbec neváhej, zašli mi svůj životopis, pověz mi, že na to máš a já ti dám možnost to dokázat!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Testovat analogová i digitální zapojení-řídících jednotek a LED komponent
  • Ověřovat a reportovat vliv environmentálních podmínek na testované obvody
  • Programovat SW pro testování elektroniky/ světlometů (Python, LabView)
  • Rozvíjet a podporovat testovací zařízení – HW a SW
  • Koordinovat dodavatele při novém vývoji a změnách
  • Spolupracovat se zahraničními kolegy a dodavateli
  • Úzce spolupracovat s R&D odděleními v zahraničí na nových vývojových projektech

Co požadujeme?

  • SŠ/VOŠ/VŠ - obor elektro či strojní
  • Praxe na test poli - validace nebo automatizace
  • Znalost Python, LabView a CAN/LIN - o tom už jsem psala, ale je to ohromná výhoda, nikoliv podmínka
  • AJ nebo NJ - komunikativní - zahraničí prostě neunikneš
  • Znalost práce na PC - MS Office - hračka ne?
  • Týmového, komunikativního, zodpovědného a pečlivého parťáka

Co nabízíme?

  • Plat dle zkušeností - pro bažanty 35 000 Kč
    - pro mazáky až 60 000 Kč
  • Flexibilní pracovní doba
  • 13. plat
  • Bonusy, prémie, příplatky a příspěvky
  • 5 týdnů dovolené
  • Body do Kafeteria a Edenred karta
  • Chceš se za námi přestěhovat? - 5 měsíců tě s ubytováním zajistíme nebo vyplatíme 50 000 Kč v první výplatě
  • Občerstvení na pracovišti a dotovaná strava
  • Masáže a fitko
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Kulturní, společenské a firemní akce se super kolektivem
  • A kde? - V Jihlavě

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.