MISTR - DIVIZE MONOLITY A POZEMNÍ STAV. - PRAHA

Neaktivní nabídka

30000 - 60000 Kč

Hinton je česká stavební firma se sídlem v Praze a s pobočkou v Českých Budějovicích, se 130 zaměstnanci, na jejímž vzniku se podíleli osobnosti českého stavebního trhu. Působíme jako generální dodavatel a stavíme administrativní i komerční budovy, bytové domy, luxusní vily a výrobní či skladové haly. Součástí naší společnosti jsou i Divize zakládání staveb, Divize hliníkové fasády a Divize monolity. Zakládáme si na kvalitě a osobním přístupu k našim klientům a naším mottem je: Stavět nás baví! Vzhledem k rozvoji naší společnosti a k narůstajícímu počtu projektů hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici mistr junior a mistr senior Mistr junior a mistr senior do Divize monolity a pozemního stavitelství • Baví vás práce na stavbě, kde je každý den jiný a přináší nové výzvy? • Bije vaše srdce pro monolity a chcete rozvinout své stávající zkušenosti nebo nabrat nové? • Jste spolehlivý, komunikativní a organizační typ a troufáte si spoluřídit stavbu? • Chcete pracovat ve společnosti, která pravidelně za své projekty získává prestižní ocenění? Pokud jste na výše uvedené otázky odpověděli ano, pošlete nám svoje CV a staňte se členem týmu pracujícího na zajímavých projektech! Výsledkem vaší práce bude (ve spolupráci s vašim týmem) včasné dokončení stavebního projektu. Všechny naše stavby jsou v Praze!!

Pracovní náplň

    • řízení stavebních zakázek spolu se svým týmem (plánování, koordinace a kontrola průběhu stavebních prací)
    • koordinace subdodavatelů
    • spolupráce s dodavateli

Co požadujeme?

    Co se vám bude na této pozici hodit:

    • VŠ nebo SŠ vzdělání stavebního směru, autorizace v oboru vítána
    • praxe v oboru ve firmě, která se zabývá monolity vítána, ale pro juniory/absolventy není podmínkou – zaučíme
    • ŘP sk. B (k pozici je služební automobil)
    • PC – MS Office (Word, Excel) uživatelsky
    • schopnost samostatného řízení výstavby a řízení pracovního týmu
    • osobní přístup, časová flexibilita, komunikační schopnosti, spolehlivost

Co nabízíme?

    Co nabízíme a proč se přidat právě k nám?
    • Férový přístup – co slíbíme, to splníme
    • Prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku společnosti - vážíme si dobře odvedené práce
    • Zajímavou práci v perspektivním a přátelském kolektivu - v týmu máme jak absolventy, tak zkušené kolegy
    • Možnost osvojení nejmodernějších poznatků metod řízení ve stavební praxi - sledujeme trendy
    • Kvalitní pracovní pomůcky a zázemí stabilní společnosti - klademe důraz na ochranu života a zdraví
    • Dostanete možnost stát se odborníkem a profesně dále růst - zaučení, pravidelné vzdělávání a rozvoj
    • Platový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení
    • Peníze vždy a včas na vašem bankovním účtu
    • Zajímavé benefity
    Více informací o DALŠÍCH OTEVŘENÝCH POZICÍCH, o společnosti a o aktuálních projektech naleznete na www.hinton.cz