Operační technik v IT (40-55 000 KČ)

35000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Chceš si pracovní dobu určovat sám? Máš zkušenost v oblasti IT a chceš se dále rozvíjet? Tak nás kontaktuj a pošli životopis! Operační technik v IT (40-55 000 KČ)

Pracovní náplň

  • Budeš pracovat s bezpečnostními směrnicemi
  • Budeš evidovat bezpečnostní úkony
  • Budeš se podílet na propojení SW v rámci firmy
  • Posoudíš individuální výjimky
  • Budeš mít na starost veškeré elektronické zařízení firmy a jejich SW a HW
  • Budeš velká podpora i opora pro své kolegy i dodavatele
  • Spolupráce se svým týmem (ano nebudeš na to sám) i s externími partnery či zákazníky

Co požadujeme?

  • Musíš mít minimálně středoškolské vzdělání v oboru IT
  • Anglický jazyk musíš zvládat s komunikační dovedností
  • Nesmí ti chybět logické přemýšlení
  • Prozákaznický přístup
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • Pracovní dobu si určuješ sám!
  • Dostaneš 25 dní odpočinku
  • Příspěvky na co si vzpomeneš včetně stravování
  • Čekají tě roční bonusy
  • Budou firemní i rodinné akce

  • Místo pracoviště: 20 minut od od Nového Jičína

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Kdo vám pomůže?

Anna Harvánková
HR Consultant

+420773799245
olomouc@acjobs.cz