SAP IMPLEMENTÁTOR (60-70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 70000 Kč

Máte zkušeností se zaváděním IT aplikací a vybraných modulů SAP ve výrobní společnosti? Domluvíte se anglicky? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: SAP IMPLEMENTÁTOR (60-70.000 Kč)

Pracovní náplň

  • implementace SAP ve společnosti
  • pokračování v zavádění SAP modulů (aktuálně MM, PP, QM, WM)
  • příprava školících manuálů
  • školení zaměstnanců
  • support uživatelů aplikací
  • 2nd level IT support

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti se zaváděním SW ve výrobní společnosti
  • komunikativní znalost anglického jazyka (komunikace se zahraničím)
  • zkušenosti s nastavováním SAP (znalost některých z modulů MM, PP)
  • komunikativnost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na dopravu
  • nástup možný ihned/dle dohody
  • lokalita: Chomutov