JUNIOR IT SUPPORT

Neaktivní nabídka

38000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Hledáme novou krev do IT. Jsi absolvent technického oboru s velmi dobrou angličtinou a chceš rozjet kariéru v IT? Tak tady je tvá příležitost.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • První úroveň podpory
  • Testování a zavádění nových firemních SW
  • Identifikace problémů a pomoc s jejich řešením
  • Denní komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ technického směru
  • Zájem o IT obor
  • Angličtinu na pokročilé úrovni
  • Komunikativnost a prozákaznický přístup
  • Výhodou zkušenost s administrací Linux, Windows

Co nabízíme?

  • Kariérní růst
  • Možnost se vše naučit a nastartovat kariéru
  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na pojištění
  • Osobní hodnocení, bonusy
  • Místo výkonu práce v blízkosti České Třebové

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.