INŽENÝR VÝROBY A PROCESŮ (45-53.000 KČ)

Neaktivní nabídka

45000 - 53000 Kč

mzdové ohodnocení

Pelhřimov

Jste techniky zdatný typ člověka co se bez problému domluví anglicky? Říká vám něco oblast Lean Managementu? Výborně! Zašlete nám váš strukturovaný životopis. Prosperující společnost hledá posilu na pozici: INŽENÝR VÝROBY A PROCESŮ (45-53.000 KČ)

Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Zvyšování efektivity procesů
  • Optimalizace výrobních procesů
  • Práce s výrobní dokumentací
  • Řešení problémů ve výrobě

Co požadujeme?

  • Alespoň SŠ vzdělání
  • Anglický jazyk na velmi dobré úrovni
  • Orientaci v technické/výkresové dokumentaci
  • Analytické schopnosti
  • Znalost Lean Managementu velkou výhodou!

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Služební telefon
  • Příspěvek na dopravu

  • lokalitu okres Pelhřimov