SPECIALISTA NÁKUPU

Neaktivní nabídka

40000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Zlínský kraj

Máš zkušenosti s nákupem nebo logistikou a hledáš novou výzvu? Rád hledáš řešení a dokážeš se rychle zorientovat. Ukočíruješ více rozjetých projektů a domluvíš se anglicky? Pokud ano, potom hledáme právě tebe. Český výrobce potravin – společnost Mogador s.r.o, který se zaměřuje na výrobu produktů racionálního stravování hledá posilu do svého týmu na pozici:

Pracovní náplň

    • sledování stavu zásob ve společnosti
    • objednávání materiálů do výroby
    • spolupráce s vedoucími výrob na materiálovém zajištění výroby
    • spolupráce s oddělením kvality
    • komunikace s dodavateli, řešení neshod, reklamací
    • objednávání přeprav a komunikace s dopravci

Co požadujeme?

    • praxi v oblasti nákupu a komunikace s dodavateli
    • aktivní znalost anglického jazyka – denní využití
    • přesnost, důslednost, schopnost spojovat informace
    • logické myšlení
    • znalost MS Office - zejména Excel

Co nabízíme?

    • motivující finanční ohodnocení
    • zajímavá práce ve stabilní české společnosti
    • příspěvky na dojíždění
    • roční odměny
    • zvýhodněné zaměstnanecké nákupy
    • stravenky, mobil, cateferie atd.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu marton@acjobs.cz.