HLEDÁME VÝVOJOVÉHO INŽENÝRA - I ABSOLVENTI (30-50 000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Máš VŠ v oblasti strojírenství, a rád bys v tomto směru pokračoval? Je pro tebe důležitý karierní růst a férový přístup na pracovišti? Tak posílej životopis! HLEDÁME VÝVOJOVÉHO INŽENÝRA - I ABSOLVENTI (30-50 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za celý průběh projektování
  • Práce se SolidWorks
  • Tvoření výkresů
  • Podílení se na vývoji
  • Komunikace se zákazníky i partnery v anglickém jazyce
  • Občasné schůzky se zákazníky
  • Spolupráce s kolegy v rámci všech oddělení

Co požadujeme?

  • Vysokoškolák v oblasti strojírenství
  • Anglický jazyk pro komunikaci na každodenní bázi
  • Výhodou:
    - Zkušenost se SAP
    - Přehled ve strojírenském vývoji
    - Umění modelovat ve 3D
    - 2D příprava výkresů
  • Samostatnost, pečlivost

Co nabízíme?

  • 25 dní na odpočinek
  • Příspěvek na co si vzpomeneš
  • Stravenky
  • Zvýhodněné tel. tarify
  • Flexi Pass
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce: Okolí Vsetína

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.