KOORDINÁTOR MATERIÁLOVÉHO TOKU - PLAT A BENEFITY

Neaktivní nabídka

28000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Máš již praxi ze skladu, osvojené skladové hospodářství a přehled odkud, kam a jak materiál ve firmě jde nebo jsi se již pohyboval přímo v logistice a chtěl bys zúročit nabitou zkušenost? Zašli mi svůj životopis a dáme ti možnost být kormidelníkem materiálového toku u nás.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Zajištění importu i exportu materiálu a zboží
  • Aktivní komunikace s odd. napříč společností i s externími poskytovateli služeb
  • Zodpovědnost za včasné pokrytí potřeb výroby na materiál a zajištění exportu výrobků k zákazníkovi
  • Vedení příslušné dokumentace a vystavování exportních podkladů

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ - nejlépe technického oboru
  • Předchozí praxe v oblasti logistiky
  • AJ - komunikativní úroveň slovem i písmem
  • PC - balíček MS Office, systém SAP
  • Flexibilní, komunikativní, analytické a organizační schopnosti
  • Ochota učit se a zdokonalovat
  • ŘP - sk.B - aktivní řidič

Co nabízíme?

  • Nástupní plat 28 000 Kč/po ZD navýšení
  • Pružná pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky nebo příspěvek na stravování
  • Příplatky za přesčasy
  • Příspěvek na dopravu
  • Osobní ohodnocení a docházkový bonus
  • Odměny 2x ročně
  • Příspěvek na penzijko
  • Občerstvení na pracovišti
  • Pohodový kolektiv
  • Místo výkonu: Valašské Meziříčí

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.