HLEDÁME SEŘIZOVAČE - M/Ž(35-40.000 KČ)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Rychnov nad Kněžnou

Hledáš práci na plný úvazek, kde se budeš cítit dobře a budeš mít kolem sebe samé přátelé? Máš minimálně SŠ vzdělání a umíš pracovat s PC? Tak nám pošli životopis a ukaž co v sobě máš! HLEDÁME SEŘIZOVAČE - M/Ž(35-40.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Čeká tě klasické seřizování a nastavování strojů
  • Budeš identifikovat poruchy a závady, včetně hledání jejích příčin
  • Nějaká drobná údržba strojů i pracoviště tě také nemine
  • Samozřejmostí bude také ovládání řídících systémů
  • A o výměně nástrojů se nemusíme ani bavit

Co požadujeme?

  • Máš min. SŠ vzdělání
  • Máš praxi na pozici seřizovač? Jdi do toho!
  • Práce s počítačem ti není cizí, především MS Office
  • Pokud máš průkaz na VZV nebo jeřábnické zkoušky tak jsi ve výhodě
  • Pokud jsi někdy pracoval jsi někdy se vstřikolisem, tak jsi opět ve výhodě!
  • Jsi ochotný pracovat na 3směnném provozu s volnými víkendy
  • Vlastníš ŘP sk. B
  • Zvládáš práci v týmu

Co nabízíme?

  • Můžeš se těšit na 25 dní dovolené na zasloužený odpočinek
  • Dostaneš i 13. plat
  • Náborový příspěvek v nečekané výši
  • Dostaneš stravenky
  • Příspěvky na co si jen vzpomeneš
  • No a budeš zaměstnaný na dobu neurčitou

  • Místo pracoviště: Rychnov nad Kněžnou