SPECIALISTA REGULOVANÝCH POHONŮ (40-60.000 KČ)

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Frýdek Místek

Chcete se stát hlavním partnerem společnosti zabývající se oblastí regulovaných pohonů a řídících systémů? Máte vysokoškolské vzdělání v oboru zaměřeném na regulované pohony? Výborně, tak reagujte! Prosperující společnost hledá kolegu na pozici SPECIALISTA REGULOVANÝCH POHONŮ (40-60.000 KČ)

Pracovní náplň

  • podílení se na projektech s regulovanými pohony
  • příprava podkladů pro elektro dokumentaci
  • spolupráce na koncepci technického řešení a cenotvorby
  • navrhování regulačních struktur a dimenzování soustav regulovaných pohonů
  • uvádění do provozu

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru zaměřeném na regulované pohony
  • flexibilitu, spolehlivost, samostatnost
  • anglický jazyk výhodou
  • řidičský průkaz

Co nabízíme?

  • jednosměnný provoz
  • plat dle zkušeností
  • práci na důležitých projektech
  • příspěvek na stravování a dopravu
  • firemní akce

  • lokalitu: okres Frýdek-Místek

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.