KOUZELNÍK V CNC OBRÁBĚNÍ - PLAT+BENEFITY

Neaktivní nabídka

25000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Nepotřebuješ kouzelnou hůlku, ale zkušenost s CNC stroji, neztratit se v technické dokumentaci, chuť učit se a zdokonalovat a to vše ve směnném provozu. Brnkačka říkáš? Přesně tebe chceme! Pokud to chceš zkusit zašli mi životopis nebo zavolej.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Budeš vyrábět originální a propracované nástroje a dílce ku spokojenosti zákazníka přesně podle technické dokumentace
  • Budeš nastavovat, seřizovat a hlavně opečovávat svěřené mašiny
  • Budeš dbát na kvalitu odrobků
  • Budeš se podílet na tvorbě programů a odladění nové výroby
  • Za inovace budeš štědře odměněn
  • Jinak soustružíš, vrtáš, frézuješ, řežeš adt.

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ - nejlépe obráběč kovů
  • Praxe srdečně vítána - jinak zaučíme
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Pečlivost, manuální zručnost, samostatnost i kolektivního ducha, zodpovědnost
  • Ochotu práce na 3 směny
  • Chuť učit se a zdokonalovat

Co nabízíme?

  • Plat? - Jsi absík - 25 000 Kč/Jsi profík - 40 000 Kč
  • Osobko a výkonnostní bonus
  • Hezké příplatky za směnnost
  • Roční prémie
  • 28 dní dovolené
  • Dotovaná strava přímo u nás
  • Možnost kariérního i finančního postupu
  • Zaškolovací systém
  • Firemní akce
  • Místo výkonu: Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.