JUNIOR FINANČNÍ ÚČETNÍ S AJ

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Baví Vás zpracovávání účetních případů ve firmě? Zajímáte se o novinky v oblasti účetnictví a daňových zákonů? Ovládáte angličtinu a chtěli byste ji denně využívat v rámci svého zaměstnání? Hledáte práci v mezinárodní společnosti? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici: JUNIOR FINANČNÍ ÚČETNÍ S AJ

Pracovní náplň

  • kompletní zpracování faktur – úhrada došlých faktur a ostatních plateb, …
  • řešení účetních případů
  • finanční reporting vedení
  • komunikace napříč společností a s příslušnými finančními úřady
  • spolupráce při zpracování uzávěrky

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
  • MS Office - dobrá znalost
  • alespoň základní znalost účetních a daňových předpisů
  • zkušenosti s účetnictvím, administrativou, bankovními výpisy - vhodné i pro absolventy se znalostí účetní problematiky
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost

Co nabízíme?

  • práce v moderním pracovním prostředí
  • možnost vzdělávání (jazykové znalosti, odborné znalosti)
  • příspěvek na stravování
  • finanční bonusy a prémie
  • firemní akce
  • příspěvek na penzijní připojištění

    Místo výkonu práce: Plzeň a okolí