MECHATRONICS ENGINEER

mzdové ohodnocení

Brno - město

Vystudoval si mechatroniku a baví tě konstrukce? Máš vyhlášku a domluvíš se anglicky a chceš profesně růst? Pokud je tvá odpověď ano tak nám pošli svůj životopis a přijď na pohovor na pozici: MECHATRONICS ENGINEER

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Návrh a konstrukce strojů ( budeš navrhovat mechanické a elektrické části dle požadavků)
  • Zavádění nových technologií
  • Aktivní účast v procesu zlepšování výrobních technologií ve spolupráci s ostatními odděleními společnosti
  • Komunikace s kolegy ze zahraničí + občasné pracovní cesty

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oblasti mechatroniky
  • Zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti (Mechatronik, Technik výrobních prostředků, PLC programátor, Elektroinženýr apod.)
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Ochotu se učit, dobré komunikační dovednosti a flexibilitu

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Komplexní zaškolení
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvky na sportovní aktivity
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Kulturní akce, sportovní akce
  • Moderní pracovní prostředí v příjemném kolektivu

  • Místo výkonu práce: Brno jih