KONSTRUKTÉR - AUTOMATIZACE

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Jste vystudovaný v oboru elektro nebo automatizace? Baví Vás projektování a zpracování technické dokumentace strojů? Chcete být součástí týmu? Mezinárodní společnost zabývající se automatizací hledá kolegu na pozici: KONSTRUKTÉR - AUTOMATIZACE (30-45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zpracování technické dokumentace
  • Projektování elektro zapojení jednoúčelových strojů
  • Komunikace se zákazníky
  • Návrhy technických řešení dle požadavků zákazníka
  • Spolupráce při tvorbě standardů
  • Řízení, vedení a kompletace zakázek

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro nebo automatizace
  • Znalost angličtiny nebo němčiny - výhodou
  • Znalost CAE systémů (Eplan, AutoCad, atd.)
  • Praxe na obdobné pozici - výhodou
  • Platná vyhláška č. 50/1978 Sb.
  • Orientace v oblasti MaR

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Roční výkonové prémie
  • Notebook, případně mobilní telefon
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravu
  • Příspěvek na pojištění
  • Prostor pro seberealizaci

  • Nástup: ihned
  • Místo výkonu práce ->
    - Praha hl. m.
    - Mladá Boleslav
    - Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!