ASISTENT/KA - technické oddělení

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Hledáš pracovní pozici v technicko-administrativní oblasti? Máš smysl pro detail a chuť se dále rozvíjet? Máš komunikační dovednosti a analytické myšlení? Nadnárodní společnost SOLEK působící v oblasti SOLÁRNÍ ENERGETIKY hledá posilu do svého týmu na pozici ASISTENTA/KY k nástupu IHNED! Pokud Tě nabídka zaujala, pošli svůj životopis na zbankova.ext@solek.com ještě dnes.

Pracovní náplň

  • Podpora oddělení solárních systémů
  • Administrace výběrových řízení, fakturace aj.
  • Příprava technických nabídek, nákup materiálu
  • Office management a komunikace napříč odděleními
  • Další podpora dle pokynů nadřízeného

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ekonomického/technického směru
  • Pečlivost a smysl pro detail
  • Komunikativní anglický jazyk
  • Výborná znalost MS Office
  • Znalosti balíčku MS Office

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v nadnárodní společnosti v oblasti energetiky
  • Dlouhodobou spolupráci a práci v lukrativním dynamickém oboru
  • Práce v příjemném moderním prostředí pod vedením zkušených kolegů
  • Občerstvení na pracovišti, multisport karta
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené

  • Lokalita: Praha 8
  • Nástup: IHNED

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu zbankova.ext@solek.com.