SKLADNÍK - 1 SMĚNA (od 27.000 Kč)

Neaktivní nabídka

27000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Láká Vás práce v zatepleném skladu na jednu směnu? Chcete mít odpoledne volné? Máte zkušenost s vychystáváním zboží, s příjmem a kompletací zásilek? Nebo jste úplný nováček, ale práce ve skladu by Vás lákala? Je odpověď ano? Tak mi zašlete své CV a staňte se součástí přátelského kolektivu na pozici: SKLADNÍK - 1 SMĚNA (od 27.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Příjem zboží na sklad, práce se čtečkou
  • Vychystávání a kompletace zásilek
  • Vyexpedování a manipulace s materiálem
  • Pravidelná komunikace s kolegy řidiči
  • Kontrola příchozích a odchozích dodávek

Co požadujeme?

  • Uživatelská znalost PC
  • Práce se čtečkou nebo průkaz na VZV výhodou
  • Týmová i samostatná práce
  • Dobrá fyzická kondice

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • 13. plat dle výsledků společnosti
  • Cafeteria
  • Stravenky
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • Příspěvek na MultiSport kartu

  • Nástup možný IHNED
  • Pracovní místo: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!