SYNEK K BRUSCE - PLAT AJ BONUSE

Neaktivní nabídka

33000 - 41000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Už si nekedy makal u CNCeček a umíš to aj s brusků? Nedělá ti problém orientovat sa v technickéj dokumentaci a potrpíš si na pígl/nýgl prácu a echt výrobu? Pak tu čekáme právě na tebja! Dohrň životopis nebo zavolaj a staň sa mistrem hladkéj dokonalosti u nás.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Budeš štelovat, nastavovat a šéfovat CNC a brusky do ruky
  • Budeš sa držat přesných numer k naštělování a brůsení
  • Pak na to hodíš čučku a poměřáš to - je to cajk? Dobré - je to supercaj? - tak to má byt!
  • Krkem ručíš, že šméčko nevyrobíš
  • Budeš si mašiny a kancl udržovat - s bordelářama sa nekamošíme

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ - najlepší technické či strojárna
  • Praxu operátora CNC nebo brusiča (na kulato)
  • Orientaca v technickéj dokumentaci
  • Znat dílenské měřidla
  • Nemět lachtaní ruky, dělat přesno a s důkladnosťů
  • Makat na 2 směny R/O
  • Schopnosť sa dál učit a byt lepší než na začátku

Co nabízíme?

  • Nástup dostaneš 33 000 Kč - kam to vybrůsíš je na tobě
  • Dostaneš 25 dňů, abys nám mohl ukázat selfíčka z dovolenky
  • Dostáváme prémie aj osobko
  • Nebudeš makat 12 hodin, ani 8, ale 7,5 fajné ne?
  • Jednůc za tři měsíce ti nasypeme 3.000Kč
  • Hladné dřucho uspokojí naša kantýna
  • Příspěvek na důchodek - 500 Kč
  • Chceš za potit v posilovni - MultiSport karta je tvoja
  • Si u nás dlůho? - dáme ti prémie
  • Děckám dáme kapesné na tábor
  • Naučíme ťa, co eště neumíš
  • Umíš svahilsky? My také ne, ale máme učitelů na různé řeči
  • Uvítámě ťa pěkným dárkem
  • A kde budeš makat? V Brně

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.