SHZ TECHNIK (35-48.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 48000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s technikou stabilních hasících zařízeních? Máte zkušenosti z oblasti řízení stavebních a montážních prací? Chcete být součástí velkých projektů? Chcete pracovat na projektech převážně v Praze a okolí? Pak mi pošlete Váš životopis a staňte se součástí týmů na pozici: SHZ TECHNIK (35-48.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Řízení stavebních a montážních prací dle projektové dokumentace
  • Dodržování harmonogramu stavby a kalkulaci nákladů
  • Dodržování technických požadavků a technologických předpisů
  • Dodržování a dohled nad BOZP a PO
  • Zodpovědnost za kvalitu předávaného díla a ekonomický výsledek stavby

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání stavebního nebo strojního oboru
  • Min 2 roky praxe na obdobné pozici
  • Znalost MS Office a MS Project – výhodou
  • Řidičský průkaz – Sk. B – aktivní řidič
  • Znalost AJ/NJ výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené + 2 dny navíc
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • Benefitní poukázky např. na relaxaci a zdraví
  • Multisport karta za zvýhodněnou cenu
  • Levnější tarify u mobilních operátorů
  • Rozvojové a vzdělávací programy
  • Služební automobil

  • Možnost nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!