NABÍDKÁŘ PRO AUTOMATIZACE - 100% HOMEOFFICE

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Znáte aplikace pro řízení automatizačních systémů a umíte připravovat technickou dokumentaci? Jste ochotní jednou za čas cestovat a umíte anglicky na komunikativní úrovni? Chcete se stát posilou mezinárodní společnosti a rozvíjet své znalosti? Zašlete nám svůj životopis s CZ a EN verzi!!! Mezinárodní společnost hledá kolegu na pozici: NABÍDKÁŘ PRO AUTOMATIZACE - 100% HOMEOFFICE

Pracovní náplň

  • Komplexní vypracování nabídek pro zákazníky včetně technického a cenového návrhu
  • Co nejefektivnější řešení na základě jejich požadavků
  • Komunikace s odděleními napříč firmou
  • Starost o marketingové a prodejní prezentace
  • Zodpovědnost za zahraniční zákazníky
  • Technické poradenství

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru
  • Znalost aplikací pro automatizační systémy jako je Siemens, ABB, nebo jiné
  • Zájem o tvoření technické dokumentace
  • Komunikativní znalost angličtiny podmínkou
  • Praxe s MS Office
  • Další cizí jazyky velkou výhodou

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Roční bonusy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost 100% HOME OFFICE
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy
  • Možnost kariérního růstu
  • Volno navíc při mimořádných životních událostech
  • Cafeteria systém benefitů (sport, zdraví, kultura, volný čas)

  • Lokalitu: Plzeňský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.