OPERÁTOR PASIVNÍ LINKY (od 27.000 Kč)

Neaktivní nabídka

od 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti z pozice operátora call centra nebo Vás baví mluvit s lidmi? Nechcete již aktivně oslovovat, ale chcete pracovat na pasivní lince a lidem pomáhat? Nevadí Vám pracovat na směny a chcete pracovat v moderní budově s dobrou dopravní dostupností v centru Prahy? Mluvíte plynule slovensky? Tak mi zašlete Váš životopis a staňte se součástí týmu podpory pro Slovensko na pozici: OPERÁTOR PASIVNÍ LINKY (od 27.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Práce na pasivní lince
  • Zodpovídat dotazy a zpracovávat telefonické i e-mailové požadavky
  • Drobná administrativa spojená s danými úkoly
  • Dodržovat stanovené postupy pro odbavení požadavků

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • Uživatelská znalost PC
  • Znalost slovenského jazyka pro plynulou komunikaci
  • Příjemný hlasový projev a nebát se komunikace s lidmi
  • Ochotu pracovat na směnný provoz - 24/7

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené + 3 dny sickdays
  • Příspěvek na stravování a na penzijní připojištění
  • Po zapracování možnost noční směny z domova
  • Cafeterie s ročním bonusem
  • Odměny za pracovní výročí, narození potomka a doporučení kolegy
  • Káva na pracovišti zdarma
  • Práci na HPP i na DPP/DPČ
  • Uplatnění pro absolventy

  • Možnost nástupu IHNED
  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!