ŽIVOTNÍ PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY VŠ - oblast logistiky (mzda dohodou)

Neaktivní nabídka

35000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Nový Jičín

Nedrží tě tu žádné závazky, chceš něco zažít, umíš Anglicky a chceš svůj život směřovat stále směrem nahoru? Krátkodobý pobyt v zahraničí v rámci školení tě nemine. Čeká tě minimálně rok skvělých zážitků a zkušeností. Pokud tě alespoň trochu zajímá oblast logistiky tak se neváhej přihlásit a poslat životopis. Po roce možnost mimořádného karierního postupu!!! ŽIVOTNÍ PŘÍLEŽITOST PO ABSOLVENTY VŠ - oblast logistiky (mzda dohodou)

Denní využití AJ

Pracovní náplň

    Od základů se naučíš celý okruh:
  • Logistika - nakoukneš do světa dopravy a po chvilce budeš profík
  • Nákup - naučíme tě všechno v oblasti nákupu včetně našich fíglů
  • Plánování - Protože plán je ze všeho nejdůležitější
  • Zákaznický servis - tady tě naučíme dobré komunikaci v obchodním světě

Co požadujeme?

  • Čerstvý absolvent nebo maximálně do 2 let po škole (VŠ)
  • Anglický jazyk - dobrá komunikace je podmínkou
  • Práce na PC časté využití MS Office
  • Zájem o logistiku
  • Ochota vyjet za zkušeností do zahraničí (cca 3 měsíce)

Co nabízíme?

  • HPP smlouva po dobu 1 roku
  • Možný karierní postup již po 1 roce
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Roční bonusy
  • Příspěvek do Cafeterie 1500 Kč
  • Firemní a rodinné akce
  • Zvýhodněné tarify

  • Místo výkonu práce: 20 minut od Nového Jičína