VÝROBNÍ OPERÁTOR (30-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti jako operátor výroby? Jste technický typ a manuální práce Vás baví? Hledáte práci, kde budete mít volné víkendy a nevadí Vám pracovat na ranní a odpolední směnu? Chcete mít možnost pracovat v mezinárodní firmě, kde je reálná možnost kariérního posunu? Pak mi pošlete svůj životopis a staňte se součástí týmu na pozici: VÝROBNÍ OPERÁTOR (30-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • výroba a opracování komponentů dle výkresů
  • práce s ručním nářadím a nástroji
  • obsluha výrobních strojů
  • finální úprava dílů a kontrola kvality

Co požadujeme?

  • SOU vzdělání
  • praxi v oboru vítáme, pozice je vhodná i pro ABSOLVENTY
  • manuální zručnost a ochotu se učit
  • ochotu pracovat na 2 směny

Co nabízíme?

  • 13. mzdu
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvek na stravování
  • uplatnění pro ABSOLVENTY
  • možnost kariérního růstu
  • příspěvek na penzijní připojištění

  • možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • místo výkonu zaměstnání: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!