TESTER ELEKTROMOTORU BONUS 60.000Kč

Neaktivní nabídka

26000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáme mladé a šikovné absolventy co koukají jak ideálně rozjet svoji kariéru. Máte elektro vzdělání, vyhlášku 50? Pak jste náš člověk! Plus se můžete těšit na nástupní bonus 60 000,- Kč po zapracování

Pracovní náplň

  • Testování elektrických zařízení
  • Tvorba záznamů do technické dokumentace
  • Práce v 3 směnném provozu

Co požadujeme?

  • Vzdělání v oboru elektro
  • absolventy vítáme
  • Práce v čistém a tichém provozu
  • Vyhláška 50, § 5
  • Práce v 3 směnném provozu a volné víkendy

Co nabízíme?

  • Nástupní bonus 60 000,- kč
  • Čisté a nehlučné pracovní prostředí
  • Penzijní připojištění
  • Výborná dostupnost, doprava zdarma
  • Dotovaná kantýna
  • Možnost využít zvýhodněných mobilních tarifů až 4 SIM kartách
  • Možnost zvyšování kvalifikace v oblasti jazykové a elektro
  • Místo výkonu práce Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.