SENIOR NÁKUPČÍ S AJ (50-60.000 KČ)

50000 - 60000 Kč

Jste proaktivní, komunikativní člověk, který se nebojí mluvit anglicky? Máte zájem o pozici nákupčího pro nadnárodní špičku ve svém oboru? Výborně, zašlete životopis! Nadnárodní výrobní společnost hledá koleygu/kolegyni na pozici SENIOR NÁKUPČÍ S AJ (50-60.000 KČ)

Pracovní náplň

  • nákup komponentů a materiálů
  • zajišťovat výběrová řízená dodavatelů
  • komunikace s dodavateli
  • vedení cenových a kapacitních jednání
  • příprava podkladů pro reporting
  • zpracování analýz a přehledů

Co požadujeme?

  • ideálně technický background
  • komunikativní angličtinu (komunikace s dodavateli)
  • praxi an podobné pozici
  • čtení technických výkresů výhodou

Co nabízíme?

  • 13. a 14. plat
  • týden dovolené navíc
  • možnost home office
  • flexibilní pracovní doba
  • dotované obědy

  • 30 min od Brna

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.