TECHNICKÁ PODPORA - ELEKTRO VN (45-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte elektro vzdělání a jste komunikativní? Vyznáte se ve výkresech a technické dokumentaci? Dokážete poradit a pomoct zákazníkům? Hledáme právě Vás! Tak neváhejte a zašlete nám co nejdříve Váš životopis. Dynamická firma působící v oblasti dodávek technologie vysokého napětí pro energetiky a soukromou sféru, hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici: TECHNICKÁ PODPORA - ELEKTRO VN (45-60.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Technická podpora pro zákazníky
  • Zpracování nabídek
  • Příprava technické dokumentace
  • Příprava nabídkových katalogů
  • Spolupráce na realizaci školení pro zákazníky
  • Práce ve firemním informačním systému

Co požadujeme?

  • Min. SŠ elektrotechnického směru
  • Min. vyhláška 50 §5
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Znalost liniových schémat
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Pravidelné kvartální a roční odměny
  • Mimořádné odměny (příspěvky na dovolenou)
  • Flexibilní pracovní doba
  • Multisport karta
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na výuku cizích jazyků
  • Zapůjčení služebního vozu pro soukromé účely

  • Nástup možný IHNED
  • Lokalita: Praha