ŠÉF SMĚNY VE VÝROBĚ (až 45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušensoti s vedením lidí a nevadí Vám pracovat na směny? Chcete své znalosti a dovednosti uplatnit ve firmě se zajímavým produktem? Pak prosím o zaslání Vašeho CV. Významná nadnárodní společnost v Brně hledá posilu do týmu na pozici: ŠÉF SMĚNY VE VÝROBĚ (až 45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • vedení týmu (celkem až 80 lidí v hlavní sezoně)
  • plánování směn
  • dohled nad průběhem výroby
  • kooperace napříč firmou
  • administrativa

Co požadujeme?

  • zkušenost s vedením lidí a plánováním směn
  • praxi z výrobní společnosti (rychloobrátka výhodou)
  • min. středoškolské vzdělání
  • ochotu pracovat na směny (ranní, odpolední)
  • znalost angličtiny (občasná mailová komunikace)

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • motivující finanční ohodnocení
  • příspěvky na jazykové kurzy a školení
  • multisportka
  • moderní pracovní prostředí
  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • možnost okamžitého nástupu

  • místo výkonu práce: Brno Slatina