MISTR AUTOGENU/ROVNAČ/KLEMPÍŘ - SUPER BENEFITY

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Hledáme manuálně zručného svářeče, třeba i absolventa, který se nebojí pracovat s otevřeným ohněm a podmanit si kov takovým způsobem, že výsledek bude kopie z technické dokumentace. Baví tě různorodost, chceš tvořit a zdokonalovat se? Pošli mi svůj životopis a staň se naším kolegou - rovnačem.

Pracovní náplň

  • Mechanické rovnání velkých a drobných dílů
  • Měření a práce dle šablonek
  • Starost o měřící protokoly
  • Práce dle výkresové dokumentace
  • Práce dle elektronických prac. postupů

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ strojírenské výhodou, nejlépe klempíři
  • Ochotu pracovat ve 2 směny R/O
  • Práce s autogenem a platný průkaz
  • Dobrý fyzický stav
  • Výborná orientace ve výkresové dokumentaci
  • Ochota učit se a zdokonalovat
  • Manuální zručnost, pečlivost a samostatnost

Co nabízíme?

  • Nástupní plat 30.000 Kč
  • Nástupní bonus 20.000 Kč
  • Stabilizační příplatek 5.000 Kč/měsíc
  • Osobní ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • 2 sickday
  • Dotované stravování
  • Flexipassy
  • Firemní školka
  • Firemní akce
  • Příspěvky na penzijko/životko
  • Sportovní karta
  • Odborné školení a vzdělávací kurzy
  • Místo výkonu práce: Okr. Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.