ELEKTRO PRACANT NA ČÁSTI VOZŮ ZLIČÍN (až 33.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s údržbou vozů (přesně metro)? Nemusíte, ale můžete mít i vyhlášku 50/§5. Rádi opravujete, nebo řešíte různé údržbové věci na autech? Tak mám pro Vás tu pravou práci. Pošlete mi aktuální životopis a já se ozvu zpět. Nástup je tu možný ihned, ale i počkáme!

Pracovní náplň

  • Práce na 1 směnu od 7 do 15 hod
  • Údržba a opravy vozidel – hlavně jejich elektro částí – bližší popis práce přímo na pohovoru

Co požadujeme?

  • Min SOU, obor elektro nutností (vyhláška 50 výhodou)
  • Praxe v opravě vozidel výhodou
  • Orientace v elektroschématech
  • Práce vhodná pro muže, ženy, absolventy
  • Manuální zručnost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • 2 sickdays
  • Příspěvky na různá pojištění (1.300 Kč/měsíčně - penzijní)
  • Dotované stravování / stravenky
  • Flexipassy / multisport karta
  • Docházkový bonus
  • 2 x ročně odměny
  • Místo výkonu práce Praha Zličín

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.