KONSTRUKTÉR - AVIONIK (OD 40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Uherské Hradiště

Je letectví oblastí, která vás zajímá? Jste elektrotechnicky vzdělaný a máte zkušenosti s konstrukcí elektronických systémů v letadlech? Přečíst si technickou dokumentaci v angličtině pro vás není problém? Pokud ano zašlete mi prosím svůj životopis nebo mi zavolejte. Budu se moc těšit na Vaši reakci.

Pracovní náplň

  • konstrukce elektronických systémů a práce na konstrukčním výzkumu + jeho následná realizace
  • tvorba výkresové dokumentace a elektro schémat
  • spolupráce na výpočtech pro vývoj
  • práce ohledně certifikace letecké techniky
  • práce v CAD
  • testování funkčnosti systémů a zařízení
  • zodpovědnost za technickou kvalitu a dokumentaci

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • víceletou praxi na obdobné pozici (avionické systémy letounu výhodou)
  • AJ/RJ na mírně pokročilé úrovni výhodou (práce s technickou dokumentací)
  • vyhlášku 50/1978 Sb. min. §6 – výhodou
  • orientace v tech. dokumentaci v angličtině
  • ovládat práci v AutoCAD nebo Engineering Base
  • orientaci v oblasti HW
  • zájem o letectví a elektrotechniku

Co nabízíme?

  • mzda dle dosavadních zkušeností – určitě se domluvíme
  • stabilní společnost s projekty na dlouhou dobu
  • různé školení – odborné i jazykové - své lidi rádi vzděláváme
  • obdržíte Flexi Passy
  • příspěvek na stravu, náborový, na bydlení
  • 25 dní volna
  • místo výkonu práce – Uherské Hradiště

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.