OPERÁTOR SOUSTRUHU 1 SMĚNA! - AŽ 30.000 KČ

Neaktivní nabídka

28000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Soustruh je Váš kámoš, ve výkresové dokumentaci nezabloudíte a pečlivost je Vaše druhé jméno? Nebaví Vás práce na směny? Mám pro Vás super místo jen na jednu směnu! Pošlete mi životopis! Do přátelského kolektivu právě hledáme posilu na pozici OPERÁTOR SOUSTRUHU 1 SMĚNA! - AŽ 30.000 KČ

Pracovní náplň

  • Práce na klasickém soustruhu SU50
  • Obrábění svarků a odlitků
  • Práce dle výkresové dokumentace

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ nebo praxi v oboru
  • Praxe na soustruhu
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Pečlivost, samostatnost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • Práce na 1 směnu 7,5h/denně
  • 25 dní volna + 3 dny na zotavenou
  • Dotované stravování
  • Pololetní odměny
  • Flexi pass - příspěvek na volnočasové aktivity
  • Možnost využít firemní chatu
  • Možnost svozového autobusu
  • Lokalita: Plzeň