VŠICHNI LAKRÝNÍCIII A LAKÝRNICEEE

Neaktivní nabídka

až 44000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Máš zkušenosti s mokrou lakovnou? Vís jak to funguje a je ti to blízké? Tak pojď, přidej se k nám do týmu a buď se svou firmou o krok napřed. Posílej životopis!

Pracovní náplň

  • Přípravné práce na lakovně
  • Lakování jednotlivých dílů
  • Kontrola při výrobě
  • Navěšování dílů
  • Práce s břemeny

Co požadujeme?

  • SŠ nebo výuční list
  • Znalost technologických postupů je nutností
  • Samostatnost
  • Ochota práce na 3 směny (víkendy jsou volné)

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy
  • Příspěvek na dojíždění
  • Závodní stravování - dotované stravování
  • Práce je vhodná pro ženy i muže

  • Místo výkonu práce: Lipník nad Bečvou