JUNIOR TECHNIK ELEKTRO S AJ (25.000,-Kč)

Neaktivní nabídka

20000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Máte středoškolské vzdělání a hledáte práci, ve které můžete zužitkovat znalosti, které jste si osvojili ze školy? Pak neváhejte a pošlete nám Váš životopis!! Mezinárodní výrobní společnost hledá pro rozšíření kolektivu vhodného kandidáta/tku na pozici: JUNIOR TECHNIK ELEKTRO S AJ (25.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • Skupinové i samostatné řešení úkolů ve vývojových projektech
  • Poskytování technické podpory sériové výroby
  • Optimalizace procesů ve výrobě
  • Sledování, vyhodnocování parametrů, implementace změn
  • Tvorba dokumentace a technologických postupů

Co požadujeme?

  • SŠ elektrotechnické vzdělání
  • Anglický jazyk na úrovni B1/B2
  • Minimálně brigádní praxe ve výrobní společnosti
  • Teoretické znalosti v oblasti automatizace

Co nabízíme?

  • Zázemí silné společnosti se zajímavými projekty
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Odborné zaškolení a další vzdělávání
  • Závodní stravování
  • Místo výkonu práce na Olomoucku
  • Nástup dle dohody