ÚČETNÍ NA POLOVIČNÍ ÚVAZEK - VHODNÉ PRO MAMINKY S DĚTMI (15 - 20.000 Kč fix)

Neaktivní nabídka

15000 - 20000 Kč

mzdové ohodnocení

Třebíč

Máte praxi v oblasti účetnictví a baví Vás práce s čísly? Hledáte práci pouze na částečný úvazek? Pak je tato pozice určena právě Vám!! Významná společnost hledá do svých řad novou posilu do přátelského týmu na pozici: ÚČETNÍ NA POLOVIČNÍ ÚVAZEK - VHODNÉ PRO MAMINKY S DĚTMI (15 - 20.000 Kč fix)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Čisté pracovní prostředí

Pracovní náplň

  • kontrola zůstatků svěřených účtů
  • dodržování splatnosti přijatých faktur
  • účtování vydaných faktur a dobropisů
  • zpracování přiznání k DPH
  • práce v interním systému

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenosti v oblasti účetnictví a problematiky DPH
  • znalost MS Excel
  • znalost nějakého účetního programu
  • učenlivost, spolehlivost, pracovitost

Co nabízíme?

  • zázemí rostoucí společnosti
  • částečný úvazek - vhodné pro maminky na RD
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • moderní pracovní prostředí
  • pružná pracovní doba
  • firemní notebook a telefon
  • závodní stravování/stravenky
  • jazykové kurzy
  • možnost dalšího vzdělávání
  • cafeterie

  • místo výkonu práce: Třebíčsko