OPERÁTOR SOUSTRUHU V HOLANDSKU (55-90.000Kč)

Neaktivní nabídka

55000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Zahraničí – ostatní

Už jsi někdy pracoval na CNC soustruhu a v případě nouze ho umíš i naprogramovat? Domluvíš se anglicky nebo německy či holandsky? Chceš si vydělat hezké peníze, ke kterým dostaneš i diety? Pak hledáme právě Tebe! Do moderní společnosti hledáme posilu na pozici: OPERÁTOR SOUSTRUHU V HOLANDSKU (55-90.000Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Obsluha CNC soustruhu
  • Používání obráběcích nástrojů
  • Kontrola vyrobených dílů
  • Výroba hi-tech součástek podle technické dokumentace

Co požadujeme?

  • Min. SOU
  • Praxe s obsluhou CNC soustruhu
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Komunikativní znalost angličtiny (případně němčiny nebo holandštiny)

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Diety
  • Zajištěná doprava a ubytování
  • Roční bonus
  • Penzijko
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Multisportka
  • Benefitní balíček

  • Místo výkonu práce: Holandsko