CUSTOMER CARE SPECIALIST (až 35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

33000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Domluvíš se plynule anglicky, jsi pečlivý a zodpovědný? Chceš se relizovat ve velké výrobní společnosti, ale zároveň být součástí menšího týmu? Pak odpověz na tento inzerát pro švýcarského výrobce strojů, který hledá posilu na pozici: CUSTOMER CARE SPECIALIST (až 35.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • práce s nabídkami náhradních dílů a objednávkami
  • poskytování podpory mezi zákazníky a partnery
  • reklamační proces
  • kooperace s obchodním oddělením
  • monitorování procesních věcí + případné návrhy na zlepšení
  • komunikace se zákazníkem v anglickém jazyce

Co požadujeme?

  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • pečlivost a důslednost
  • technické myšlení a chuť se učit specifikace produktů a náhradních dílů
  • znalost práce na PC
  • komunikativnost

Co nabízíme?

  • 5 týdnu dovolené
  • stravenkový paušál
  • roční bonusy - 13. mzda
  • příjemné pracovní prostředí
  • zázemí stabilní švýcarské společnosti

  • místo výkonu práce: Brno - Technologický park