PLÁNOVAČ LOGISTIKY S AJ/NJ (40 - 45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-západ

Máte praxi v logistice a chtěli byste pracovat v mezinárodní společnosti, kde uplatníte anglický i německý jazyk? Pokud ano, tak právě hledáme Vás do našeho týmu! Dynamicky se rozvíjející výrobní společnost nedaleko Kladna obsazuje pozici: PLÁNOVAČ LOGISTIKY S AJ/NJ (40 - 45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Kompletní organizace logistiky příjmu, skladování, manipulace ve výrobě a distribuce
  • Optimalizace skladových pozic a materiálových toků v rámci společnosti
  • Komunikace s dodavateli, ale i výrobní jednotkou a zákazníky
  • Úzká spolupráce s dalšími odděleními společnosti
  • Implementace nových systémů
  • Neustálé zlepšování logistiky

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání zakonečené maturitou
  • Praxi v logistice
  • Komunikativní znalost AJ slovem i písmem - denní využití
  • Alespoň mírnou znalost německého jazyka
  • Znalost práce na PC - MS Office
  • ŘP sk. B
  • Člověka schopného a stresu odolného, kterého práce v logistice baví!

Co nabízíme?

  • Zázemí v perspektivní společnosti
  • Dovolená navíc
  • Bonusový systém
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy
  • Přátelský kolektiv

  • Místo výkonu práce: Buštěhrad, okr. Kladno