ŠOHAJ NA FRÉZKU - I PRO ABSOLVENTY

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Haló, no TY! Přesně TY, co máš rád frézku a práce s ní ti činí radost! Že je pro tebe technická dokumentace brnkačka a 3 směny zvládneš levou zadní říkáš? Výborně! Jsi přesně ten frajer, kterého potřebujeme, tak si sedni k PC, pošli mi životopis a pak klidně použij telefon, můžeme se hned domluvit!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Nemine tě volba nástrojů, seřízení, nastavení a udržování svěřené mašiny
  • Pracujeme v systému Fanuc - program je nastavený, jen upravíš parametry podle potřeby
  • Budeš pečlivý, tvá práce přesná a podle dokumentace
  • Svoje výtvory si samosebou zkontroluješ - pokud tě výsledek těší - je to tak správně, protože pak je spokojený i mistr a ty to uvidíš na výplatní pásce

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ - nejlépe obráběč kovů
  • Máš praxi s obsluhou CNC? - výborně
  • Bez praxe nezoufej - vše tě naučíme
  • Potřebuješ nezabloudit v technické dokumentaci
  • Poznat a používat základní měřidla
  • Mít šikovné ruce, bystrou mysl, cit pro dokonalou a pečlivou práci
  • Ochotu práce na 3 směny
  • Chuť být stále lepším ve svém oboru

Co nabízíme?

  • Nástupní plat - absolvent - 30 000 Kč
  • U zkušených se na ohodnocení rádi domluvíme
  • Příplatky za směnný provoz
  • Osobko a docházkový bonus
  • Po 6m tě čeká odměna 25 000 KČ
  • Máš stejně šikovné kámoše? Doporuč a odměníme
  • 25 dní dovolené
  • Dotovaná strava v místní kantýně
  • Svozový autobus z Brna - zdarma
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Navíc fajn kolektiv a firemní akce
  • Místo výkonu: Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.