PROJECT MANAGER (OD 50.000 KČ)

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Nový Jičín

Máte technické vzdělání a praxi s řízením projektů? Chcete se uplatnit v IT projektech? Máte znalost ERP systému a umíte anglicky na komunikativní úrovni? Jestli jste řekli 5x ANO, tak to hledáme právě VÁS! Zašlete nám svůj životopis v CZ i EN verzi a staňte se členem našeho týmu! Nadnárodní společnost hledá kolegu na pozici: PROJECT MANAGER (OD 50.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Řízení IT projektů
  • Dohled nad projekty
  • Řízení procesů pro projekty
  • Implementace a plánování projektů
  • Komunikace s odděleními
  • Tvorba a kontrola rozpočtů
  • Řešení problémů

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenost s řízením projektů
  • Znalost ERP systému
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost operačních systémů, HW a SW výhodou
  • Certifikace řízení IT projektů výhodou

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní doba
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na dopravu a stravování
  • Cafeterie
  • Sick days
  • Možnost dalšího vzdělávání

    Lokalita: Nový Jičín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.