SKLADNÍK POHODÁŘ (27-35.000 Kč + BONUS)

Neaktivní nabídka

27000 - 35000 Kč

Máte zkušenosti ze skladu? Hledáte práci jen od pondělí do pátku? Máte praxi na VZV? Pak hledáme přímo Vás! Mezinárodní společnost s fajn kolektivem hledá nového člena týmu na pozici: SKLADNÍK POHODÁŘ (27-35.000 Kč + BONUS)

Pracovní náplň

  • Odvoz materiálu z výroby
  • Nakládka zboží na kamiony
  • Práce s vysokozdvižným vozíkem
  • Práce v interním systému
  • Práce od pondělí do pátku - 2 směny (ranní/odpolední)

Co požadujeme?

  • Alespoň SOU vzdělání
  • Zkušenost s VZV
  • Manuální zručnost
  • Zkušenosti s prací ve skladu
  • Ochotu pracovat na 2 směny (ranní/odpolední)

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • náborový příspěvek 20.000 Kč
  • firemní kantýna a stravování + stravenky
  • zajímavé mzdové ohodnocení + prémie
  • cafeterie (body k uplatnění např. v lékárně, kině,..)
  • parkování u firmy (auta, kola)
  • spousta dílčích příspěvků
  • příjemný kolektiv, který si vychází vstříc

  • možnost nástupu: IHNED
  • místo pracoviště: Hradec Králové