TECHNIK KONTROLOR VE VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

26100 - 27100 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Umíte to s měřidly, vyznáte se v technické dokumentaci a hledáte nové uplatnění? Nevadí Vám práce na tři směny v nepřetržitém provozu? Pokud jsou Vaše odpovědi ano, pak hledáme právě Vás! Pošlete mi životopis, nebo zavolejte! Do výrobní firmy v Brně hledáme zdatné kolegy na pozici TECHNIK KONTROLOR VE VÝROBĚ s platem až 27.000 Kč!

Pracovní náplň

  • Seřizování a obsluha jednoduchých výrobních strojů
  • Monitoring výrobních procesů
  • Kontrola kvality vyrobených kusů
  • Analýza vadných kusů
  • Práce ve směnném provozu

Co požadujeme?

  • Min. SOU vzdělání nebo praxe na obdobné pozici
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Znalost práce s měřidly
  • Ochota pracovat na tři směny s volnými víkendy

Co nabízíme?

  • Plat až 27.000 Kč
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Příplatky za noční a sobotní směnu
  • Čisté pracovní prostředí s klimatizací
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Další benefity
  • Pracoviště Brno Slatina

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.