DESIGNER PCB vhodné i pro ABSOLVENTY, Ostrava

Neaktivní nabídka

35000 - 48000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máte vzdělání v oblasti elektro a zajímala by vás oblast návrhů desek plošných spojů? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: DESIGNER PCB vhodné i pro ABSOLVENTY, Ostrava

Pracovní náplň

  • návrhy desek plošných spojů
  • výběr vhodných materiálů pro PCB
  • práce s technickou dokumentací
  • komunikace s dodavateli

Co požadujeme?

  • vzdělání v oblasti elektro
  • alespoň mírně pokročilou angličtinu na úrovni B1
  • zkušenosti s deskami plošných strojů
  • chuť se učit novým věcem

Co nabízíme?

  • práce v moderním prostředí
  • roční odměny
  • 5 týdnu dovolené
  • občasné home office
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu
  • stravenky

  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Ostrava