PODPORA NOVÝCH PROJEKTŮ AŽ 45.000 KČ

Neaktivní nabídka

41000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Chcete se podílet na přípravě nových projektů v oblasti automotive? Máte technické vzdělání a hledáte novou výzvu? Umíte to na počítači a válíte anglicky? Pošlete mi svůj životopis! Hledáme nové kolegy na pozici: PODPORA NOVÝCH PROJEKTŮ AŽ 45.000 KČ

Pracovní náplň

  • Aplikace nových modelů do výroby
  • Týmová práce při zavádění nových linek
  • Spoluúčast na výrobě nových produktů
  • Příprava výběrových řízení na nové linky
  • Analýza nákladů na vybavení
  • Příprava plánu instalace linky

Co požadujeme?

  • SŠ technického zaměření - strojní/elektro
  • PC zdatnost - excel, PowerPoint, znalost Microsoft Project velkou výhodou!
  • Pokročilá znalost AJ
  • Zodpovědnost za vlastní rozhodnutí

Co nabízíme?

  • Plat až 45 000 Kč
  • Homeoffice
  • Flexibilní pracovní doba
  • Dotované stravování
  • 25 dní volna
  • Benefit program Kafetérie
  • Slevy na firemní výrobky
  • Parkoviště přímo u firmy
  • Místo výkonu práce: Pardubice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.